ÖVRIGT / Diverse / Köksvåg 13316111
nr 1331 6111
Köksvåg
Jernbolaget Eskilstuna. Höjd: ca 23 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 juni 2020
kl 19:13:55
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr